Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

74 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

2

Ne Astir prane 2 Palmave shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 plus 40 m2 verande. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, dhome gjumi, nje tualet, dhe ballkon te aksesueshem nga salloni i ndenjes. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe nje hapsire e bollshme. Ndodhet ne katin e trete, shitet bosh. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM