Përshkrimi
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brëndshme:

67 m2

Dhoma:

1

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

2

Shitet apartament me siperfaqe totale 67 m2,ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 katshe parafabrikate,organizuar ne dy dhoma,dy ballkone,dy tualete,nje koridor.Apartamenti nodhet ne ane te rruges i pershtashem per biznes aktualishte eshte prdorur per klinik dentare,ka pamje nga rruga kryesore,ka vend parkimi,ka dhe afer stacion autobuzi.Prona eshte me dokumenta te rregullta.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM