Descrizione
Gross Area:

0 m2

Interior Area:

74 m2

CAMERE:

1

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

2

PIANI:

2

Ne Astir prane 2 Palmave shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 plus 40 m2 verande. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, dhome gjumi, nje tualet, dhe ballkon te aksesueshem nga salloni i ndenjes. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe nje hapsire e bollshme. Ndodhet ne katin e trete, shitet bosh. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni tani!

CARATTERISTICHE

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision