Përshkrimi
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brëndshme:

75 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet dyqan me siperfaqe 75m2,kati 1 me dokumenta te rregullta,me pamje nga rruga kryesore,aktualishte eshte ne gjendje pune por eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM