Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

110 m2

Dhoma:

3

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

KATI:

9

Prane Globit jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, tre dhoma gjumi, dy tualet, korridor dhe tre balkon.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe ndodhet ne nje zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese te mire.Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM