Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

1

Tek Unaza e Re pranë Bar Artistit jepet me qira apartament 2+1.Apartamenti me sipërfaqe 100 m2 është i organizuar në dhomë ndenje dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete (njëri me dritare) ballkon. Jepet bosh vetëm me k/bufe, ndodhet në katin e parë banim.Ka një hapësirë të bollshme.Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Powered by BSP Real Estate CRM