Descrizione
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

8

BAGNO:

4

Numero di Stanze:

11

PIANI:

3

Jepet vilë 3 katëshe + garazh tek Rruga "Vaçe Zela". Kati i parë ka sipërfaqe 120 m2 dhe është i organizuar dhomë ndenje+kuzhinë, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete ,jepet bosh. Kati i dytë me sipërfaqe 120 m2 është i organizuar në 3 dhoma,kuzhinë gatimi më vete me k/bufe, 1 tualet ,korridor,kondicioner,1 ballkon me akses të 2 dhomave,jepet pjesërisht i mobiluar. Kati i tretë me sipërfaqe 120 m2 është i organizuar në dhomë ndenje+kuzhinë, 2 dhoma gjumi,1 tualet,kondicioner,jepet bosh. Eshtë e përshtatshme për aktivitete si,kopshte,shoqata dhe institucione të ndryshme. Disponon vend parkim në oborr. Çmimi i çdo kati është 300 Euro. Garazhdit me sipërafaqe 120 m2 i ndarë në dy pjesë Çmimi:50.000 Leke. E gjithë vila së bashku me garazhd dhe 3 katet banim jepen 1.000 Euro/muaj.

.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency