Descrizione
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

2

Numero di Stanze:

3

PIANI:

3

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 120 m2 në rrugën "Foto Xhavella". Apartamenti shitet bosh dhe organizohet në një sallon ndenje së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete (me aspirim) dhe dy ballkone. Ka një kubatur të rregullt dhe hapsira e bollshme e apartamentit është shfrytëzuar mjaft mirë në tërësi. Ndodhet në katin e tretë banim, me ashensor. Apartamenti disponon dokumenta të rregullta (Hipotekë)

.

Powered by BSP Real Estate CRM