Descrizione
Gross Area:

219 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

3

BAGNO:

2

Numero di Stanze:

5

PIANI:

2

Shitet Vilë + Truall me sipërfaqe totale 534 m2 në rrugën "Vaçe Zela". Vila ështe e ndërtuar në truallin me sipërfaqe 534 m2 dhe ka një sipërfaqe prej 219 m2, nga ku kati i parë është 134 m2 dhe ka një organizim të hyrjes në një sallon së bashku me kuzhinë, dhomat e gjumit, tualetet dhe ballkoni. Kati i dytë është papafingo me një sipërfaqe prej 85 m2, e organizuar ne sallon, dhomë gjumi dhe tualet.

.

Powered by BSP Real Estate CRM