Descrizione
Gross Area:

9880 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

3

Numero di Stanze:

5

PIANI:

3

Në autostradën Tiranë – Durrës SHITET 9880 m2 tokë Prona është e rrethuar në një anë të saj me 5500 m2 pemë që e bëjnë dhe më të vlefshem dhe relaksues ambjentin perrreth. Brënda në pronë është e ndërtuar nje vilë 3 katë-she ( kati i tretë papafingo), kati parë është i projektuar me sallon ndenje, kuzhinë dhe një banjo dhe gati i dytë me dy dhoma gjymi, një kuzhinë dhe dy banjo. E gjithë prona mund të jetë një aset shumë i vlefshem lidhur nga pozicioni, hapësira dhe gjelbërimi për tu transferuar në nje ambjent multifunksional si pishana, restaurant, bar dhe argëtime të ndyshme. Prona ka dokumnet te rregullt hipotekor për 9880 m2 e saj. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni në 0698003030 ose [email protected]

.

Powered by BSP Real Estate CRM