Descrizione
Gross Area:

400 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

6

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

9

Pranë rrugës “Teodor Keko” shitet Vilë 3 katëshe me sipërfaqe 264 m2 dhe 400 m2 tokë rreth saj. Kati i parë organizohet në: kuzhinë+dhomë ndenje , 3 dhoma , 1 tualet , korridor. Kati i dytë organizohet në : 3 dhoma , sallon , ballkon. Kati i tretë dhe i fundit është papafingo e cila disponon një dhomë dhe është e rrethuar me ballkon anë e mbanë. Vila disponon dokument të rregullt hipotekor. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni në 0699671229 ose [email protected]

.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency