Descrizione
Gross Area:

440 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

5

BAGNO:

4

Numero di Stanze:

7

PIANI:

3

Shitet Vilë 3 katëshe me një sipërfaqe të konsiderueshme prej 440 m2, totalisht e mobiluar në mënyre moderne dhe disponon çertifikate pronësie. Kati i parë është Magazinë (Garazh) dhe ka një 1 tualet – 144.2 m2 Kati i dytë është i organizuar në 3 dhoma gjumi + sallon ndenje 40 m2 me oxhak plus kuzhinë + 1 tualet me xhakuzi +2 ballkone – 134.5 + 32 m2 verandë Kati i tretë është i organizuar në 2 dhoma gjumi + sallon ndenje tradicional me oxhak, punime druri dhe sende antike + 2 tualete – 101 m2 + 28.2 m2 verandë Vila ka dhe një hapësirë toke prej 300 m2. Vila është ndertuar para dy vitesh dhe të gjitha materialet janë shumë cilësore dhe të importuara nga jashtë vendit. Vila ka sistem ngrohje me kaldajë gazi dhe oxhak, ka panel diellor 250 lt dhe depozitë uji 1000 lit ne katin e parë. Për më shumë informacion na kontaktoni në 0698003030

.

Powered by BSP Real Estate CRM