Descrizione
Gross Area:

112 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

PIANI:

2

Shitet super apartament 2+1 me sipërfaqe 111.9 m2 në rrugën "Loni Ligori". Apartamenti organizohet në një korridor, salloni i ndenjes së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon i aksesueshëm nga të dyja dhomat e gjumit dhe salloni. Hyrja është tërsisht e mobiluar në mënyrë bashkohore, e shtruar e gjitha me parket, punime gipsi, dritare me dopio xham dhe grila dhe pajisjet e tualetit inkaso. Apartamenti ka dhe sistem me ngrohje qendrore kaldaje. Apartamenti është me dokumenta të rregullta (Hipotekë).

.

Powered by BSP Real Estate CRM