Descrizione
Gross Area:

92 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

PIANI:

3

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 92.07 m2 në Bulevardin Zhan D'Ark, pranë Ardit Fisherman. Apartamenti është i organizuar në: një sallon ndenje dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim me ashensor.

.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency