Descrizione
Gross Area:

228 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

3

BAGNO:

2

Numero di Stanze:

4

Në një nga zonat më të preferuara buzë detit tek Gjiri i Lalzit shitet vilë 2 kate në vijë të parë të residencës. Sipërfaqe totale ndërtimi është 174.9 m2 , sipërfaqe verande 53.4 m2 dhe sipërfaqe parcele 471.9 m2. Vila është dy kate banimi ku kati i parë ka një sipërfaqe prej 113.1 m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë ndenje plus hapësia e kuzhinës, 1 dhomë gjumi dhe një tualet ndërsa sipërfaqja e katit të dytë është 61 m2 dhe është e organizuar në 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete plus një verandë me sipërfaqe 53.4 m2. Struktuara, hapësira dhe pamja që ka e bëjnë këtë vilë ideale për shtëpine tuaj të pushimit. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni në 0698003030 ose [email protected]

.

Powered by BSP Real Estate CRM