Descrizione
Gross Area:

750 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

13

BAGNO:

12

Numero di Stanze:

18

PIANI:

5

Në Lagjen nr. 8, Durrës, shitet Vilë 5 katëshe me një sipërfaqe prej 750 m2. Vila është e ndërtuar në 331 m2 truall dhe është e organizuar në: Kati 1 - me sipërfaqe 85 m2, sallon ndënje së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Kati 2 - sallon ndënje së bashku me kuzhinë, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone. Kati 3 - sallon ndënje së bashku me kuzhinë, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone. Kati 4 - sallon ndënje së bashku me kuzhinë, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone. Kati i 5 - sallon ndënje së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe verandë 60 m2. Çdo kat lidhet nëpërmjet një shkalle të përbashkët, ka depo, dhe e gjithë Vila ka sistem të veçantë ngrohje, depozitë 3000 kg, 3 vend parkimi, vend për ashensor si dhe lulishte përreth. Materialet elektrike dhe hidrosanitare për ndërtimin e vilës janë cilësore dhe të importuara nga Greqia. Vila disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor

.

Powered by BSP Real Estate CRM