Descrizione
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

1

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

2

PIANI:

4

Jepet me qira super apartament 1+1 në rrugën "Jordan Misja" tek Kompleksi Gener 2, me një sipërfaqe prej 70 m2. Apartamenti është tërësisht i mobiluar në mënyrë bashkohore dhe ka një organizim shumë të rregullt në një sallon të bollshëm së bashku me kuzhinën, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri gjashtë katësh.

.

Powered by BSP Real Estate CRM