Descrizione
Gross Area:

0 m2

Interior Area:

120 m2

CAMERE:

3

BAGNO:

2

Numero di Stanze:

7

PIANI:

6

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar ,organizuar ne nje sallon,kuzhine,tre dhoma gjumi,koridor,tualet,ballkone,pallat me ashensor.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

CARATTERISTICHE
Powered by BSP Real Estate CRM