Descrizione
Gross Area:

110 m2

Interior Area:

100 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

PIANI:

8

Ne zonen e Astirit prane njesise administrative jepet apartament me qira i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara, sallon ndenje bashke me kuzhinen dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

CARATTERISTICHE

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision