Descrizione
Gross Area:

110 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

2

Numero di Stanze:

3

PIANI:

3

Jepet apartament 2+1 për qira me sipërfaqe 110 m2 tek Bulevardi i Ri në Yzberisht. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe është i organizuar në një sallon së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tri ballkone të aksesueshme nga të gjitha dhomat. Ndodhet në katin e tretë, me ashensor në një pallat të mirë administruar në një nga zonat me infrastrukturën më të mirë në Yzberisht. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

CARATTERISTICHE
Powered by BSP Real Estate CRM