Përshkrimi
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

1

Në Unazë të Re tek Rruga"Teodor Keko" jepet me qera 2+1 pjesë e një Vile 3 katëshe dhe ndodhet në katin e parë.Shtëpia ka sipërfaqe 70 m2 dhe është e organizuar në dhomë ndenje, kuzhinë gatimi më vete,dy dhoma gjumi, tualet, korridor.Eshtë e mobiluar dhe në gjëndje shumë të mirë.

Powered by BSP Real Estate CRM