Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera kati i 2 i nje vile private 2+1 e mobiluar ndodhet ne Astir prane rezidences Klensi, Vila eshte e re dhe e investuar shum mire me sistem kamerash,lirohet ne dt 23 qershor

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM