DESCRIPTION
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

100 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Jepet me qera kati i 2 i nje vile private 2+1 e mobiluar ndodhet ne Astir prane rezidences Klensi, Vila eshte e re dhe e investuar shum mire me sistem kamerash,lirohet ne dt 23 qershor

Features
Powered by BSP Real Estate CRM