Përshkrimi
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brëndshme:

300 m2

Dhoma:

9

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

10

Jepet me qera vile me 3 kate eshte e pershtatshme dhe per biznes aktualishte eshte shkolle,mund te perdoret per zyra,qender kursesh,etj,cdo kate ka 9o m2,ka dhe 2 poste parkimi,ndodhet ne zonen e Kodres se Priftit..Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Powered by BSP Real Estate CRM