DESCRIPTION
Gross Area:

300 m2

Interior Area:

300 m2

Beds:

9

Baths:

2

Rooms No.:

10

Jepet me qera vile me 3 kate eshte e pershtatshme dhe per biznes aktualishte eshte shkolle,mund te perdoret per zyra,qender kursesh,etj,cdo kate ka 9o m2,ka dhe 2 poste parkimi,ndodhet ne zonen e Kodres se Priftit..Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Powered by BSP Real Estate CRM