DESCRIPTION
Gross Area:

75 m2

Interior Area:

75 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Shitet dyqan me siperfaqe 75m2,kati 1 me dokumenta te rregullta,me pamje nga rruga kryesore,aktualishte eshte ne gjendje pune por eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features
Powered by BSP Real Estate CRM