Përshkrimi
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brëndshme:

90 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet dyqan me siperfaqe 90m2,ndodhet ne katin e pare dhe eshte me hipoteke,aktualishte eshte i dhene me qera,ndodhet ne ane te rruges ka akses nga kembesoret dhe makinat.Çmimi i diskutushem.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM