DESCRIPTION
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

90 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Shitet dyqan me siperfaqe 90m2,ndodhet ne katin e pare dhe eshte me hipoteke,aktualishte eshte i dhene me qera,ndodhet ne ane te rruges ka akses nga kembesoret dhe makinat.Çmimi i diskutushem.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features
Powered by BSP Real Estate CRM