Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

96 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1,kati 2,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,dy tualete,dy ballkone,eshte pallati i ri 5 katesh,me ashensor,dopio xham me parket.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency