DESCRIPTION
Gross Area:

0 m2

Interior Area:

96 m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Shitet apartament 2+1,kati 2,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,dy tualete,dy ballkone,eshte pallati i ri 5 katesh,me ashensor,dopio xham me parket.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features
Powered by BSP Real Estate CRM