Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

m2

Shiten apartamente 1+1-2+1-3+1 ne ndertim,mundesi zgjedhje,kati, siperfaqe dhe orjentimi,punimet jane shume cilesore,ndodhen ne nje zone te qete dhe ajer te paster,afer TEG. Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency