DESCRIPTION
Gross Area:

m2

Interior Area:

m2

Shiten apartamente 1+1-2+1-3+1 ne ndertim,mundesi zgjedhje,kati, siperfaqe dhe orjentimi,punimet jane shume cilesore,ndodhen ne nje zone te qete dhe ajer te paster,afer TEG. Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni

Features
Powered by BSP Real Estate CRM