Përshkrimi
Sip. Totale:

330 m2

Sip. e brëndshme:

330 m2

Jepet me qera garazhd me siperfaqe 420m2,garazhdi eshte i shtruar me pllaka,me aspirim,kondicioner,ndriçim, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si depo farmaceutike,magazine etj.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM