DESCRIPTION
Gross Area:

330 m2

Interior Area:

330 m2

Jepet me qera garazhd me siperfaqe 420m2,garazhdi eshte i shtruar me pllaka,me aspirim,kondicioner,ndriçim, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si depo farmaceutike,magazine etj.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency