Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

m2

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar,organizuar ne nje sallon,kuzhine,nje dhome gjumi,koridor,tualet,ballkone,ndodhet ne qender afer raiffisen bank.Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency