Descrizione
Gross Area:

0 m2

Interior Area:

0 m2

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar,organizuar ne nje sallon,kuzhine,nje dhome gjumi,koridor,tualet,ballkone,ndodhet ne qender afer raiffisen bank.Apartamenti ka dhe nje post parkimi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency