Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

106 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106m2+20 m verand,apartamenti shitet i mobiluar eshte me hipoteke,gjithashtu ka dhe nje post parkimi i cili eshte i perfshire ne çmim.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Powered by BSP Real Estate CRM