DESCRIPTION
Gross Area:

m2

Interior Area:

106 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106m2+20 m verand,apartamenti shitet i mobiluar eshte me hipoteke,gjithashtu ka dhe nje post parkimi i cili eshte i perfshire ne çmim.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency