Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

110 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

4

Jepet me qera apartament 2+1 bosh,kati 4 me ashensor,inpershtatshem per zyra dhe banim,pallat i ti dhe apartament i ri pa banuar me pare,dopio xham,parket.Organizuar ne dy dhoma gjumi,sallon,dy tualte,koridor,ballkon.Per nje vizite ne prone moa hezitoni te na kontaktoni!

Powered by BSP Real Estate CRM