DESCRIPTION
Gross Area:

0 m2

Interior Area:

110 m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Floors:

4

Jepet me qera apartament 2+1 bosh,kati 4 me ashensor,inpershtatshem per zyra dhe banim,pallat i ti dhe apartament i ri pa banuar me pare,dopio xham,parket.Organizuar ne dy dhoma gjumi,sallon,dy tualte,koridor,ballkon.Per nje vizite ne prone moa hezitoni te na kontaktoni!

Powered by BSP Real Estate CRM