Përshkrimi
Sip. Totale:

79 m2

Sip. e brëndshme:

72 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet apartament 1+1,pallat ne ndertim,faze suvatimesh.Apartamenti eshte i Organizuar ne nje dhome gjumi,nje sallon,koridor dhe nje tualet,ndodhet ne katin e 3 me ashensor.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency