DESCRIPTION
Gross Area:

79 m2

Interior Area:

72 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Shitet apartament 1+1,pallat ne ndertim,faze suvatimesh.Apartamenti eshte i Organizuar ne nje dhome gjumi,nje sallon,koridor dhe nje tualet,ndodhet ne katin e 3 me ashensor.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency