Përshkrimi
Sip. Totale:

127 m2

Sip. e brëndshme:

127 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,2 tualete dhe nje ballkon.Kati 20 me pamje nga sheshi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision