DESCRIPTION
Gross Area:

127 m2

Interior Area:

127 m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,2 tualete dhe nje ballkon.Kati 20 me pamje nga sheshi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision