Përshkrimi
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brëndshme:

65 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar shume mire,ndodhet ne katin e 5 me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,koridor dhe nje tualet,ndodhet ne nje pallat shume te mire dhe cilesor.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency