DESCRIPTION
Gross Area:

65 m2

Interior Area:

65 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar shume mire,ndodhet ne katin e 5 me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,koridor dhe nje tualet,ndodhet ne nje pallat shume te mire dhe cilesor.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency