Përshkrimi
Sip. Totale:

69.84 m2

Sip. e brëndshme:

60.47 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

1

Tek hipoteka, dhjete minuta nga qendra e Tiranes shitet apartament me siperfaqe 69 m2 me cmim okazion 65.000 euro. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon me drejtim ne jug-perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te sapo perfunduar me standarte shume te mira jetese. Apartamenti shitet bosh por eshte i shtruar me parket, vetrata plastike me dopio xham, izolim termik dhe akustik. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision