Përshkrimi
Sip. Totale:

25 m2

Sip. e brëndshme:

25 m2

Tualet:

1

KATI:

1

Prane Sheshit Wilson shitet dyqan me siperfaqe 25 m2. Dyqani ka fasade xhami, qepen dhe tualet. Disponon dokumentacion te rregullte (Hipoteke). Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision