DESCRIPTION
Gross Area:

25 m2

Interior Area:

25 m2

Baths:

1

Floors:

1

Prane Sheshit Wilson shitet dyqan me siperfaqe 25 m2. Dyqani ka fasade xhami, qepen dhe tualet. Disponon dokumentacion te rregullte (Hipoteke). Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision