Përshkrimi
Sip. Totale:

280 m2

Sip. e brëndshme:

72 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Ne zonen e Yzberishtit shitet shtepi private me siperfaqe 72 m2 e organizuar ne sallon ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet koridor dhe verande. Siperfaqja e truallit eshte 280 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullte. Shtepia ndodhet prane shkolles 9 vjecare ne yzberisht. Per vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni tani!

Powered by BSP Real Estate CRM